Ekologická likvidace vozidel Třinec
 

Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Kelč

Likvidace autovraku Kelč

23. září 2022

Dnes začínáme s odtahem v Kelči. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci autovraku zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání autovraku v Kelči likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vozidla Ostrava - Hrabová

Likvidace vozidla Ostrava - Hrabová

21. září 2022

Dnes začínáme s odtahem v Ostravě - Hrabové. Zdarma odvážíme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozidla v Ostravě - Hrabové likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace auta Mořkov

Likvidace auta Mořkov

19. září 2022

Dnes začínáme s odtahem v Mořkově. Zdarma odvážíme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci auta zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání auta v Mořkově likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vozu Čeladná

Likvidace vozu Čeladná

16. září 2022

Dnes začínáme v Čeladné. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby: LIKVIDACE VOZIDEL TŘINEC a má tak odtah a ekologickou likvidaci kompletního vozu zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozu v Čeladné likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vraku Hošťálková

Likvidace vraku Hošťálková

14. září 2022

Dnes začínáme s odtahem v Hošťálkové. Zdarma odvážíme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci vraku zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vraku v Hošťálkové likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace autovraku Kunčice nad Ostravicí

Likvidace autovraku Kunčice nad Ostravicí

12. září 2022

Dnes začínáme s odtahem v Kunčicích nad Ostravicí. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci autovraku zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání autovraku v Kunčicích nad Ostravicí likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Třinec a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám