Ekologická likvidace vozidel Třinec
 

Aktuality & Akce

Likvidace vozu Trojanovice

Likvidace vozu Trojanovice

27. června 2022

Dnes začínáme s odtahem v Trojanovicích. Zdarma odvážíme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozu zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozu v Trojanovicích likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vraku Ostrava - Hošťálkovice

Likvidace vraku Ostrava - Hošťálkovice

24. června 2022

Dnes začínáme s odtahem v Ostravě - Hošťálkovicích. Zdarma odvážíme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci vraku zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vraku v Ostravě - Hošťálkovicích likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vozidla Velké Karlovice

Likvidace vozidla Velké Karlovice

22. června 2022

Dnes začínáme s odtahem ve Velkých Karlovicích. Zdarma odvážíme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozidla ve Velkých Karlovicích likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vozu Ostravice

Likvidace vozu Ostravice

20. června 2022

Dnes začínáme v Ostravici. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby: LIKVIDACE VOZIDEL TŘINEC a má tak odtah a ekologickou likvidaci kompletního vozu zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozu v Ostravici likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Třinec a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám