Ekologická likvidace vozidel Třinec
 

Likvidace aut EKOLOGICKY a DLE ZÁKONA

Dle zákona o odpadech číslo 185/2001 Sb. jsou řazeny všechna vysloužilá vozidla - autovraky do kategorie nebezpečných odpadů. To vše z přísnějšího pohledu na ochranu životního prostředí. Nepoužívané a odstavené vozidlo je odpadem a každy jeho majitel je při jeho zbavování povinnen jej odevzdat pověřenému a úřadem schválenému provozovateli ekologické likvidace, do zařízení ke sběru a zpracování autovraků určeném. Toto odevzdání starého auta pro ekologickou likvidaci je pak jeho majitel povinnen úřadu doložit příslušným a platným potvrzením. Majitel vozidlo nemůže zlikvidovat jen tak sám, vlastními prostředky, nebo jej celé rozprodat na náhradní díly.

 

Ekologická likvidace vozidel je proces odborného rozebrání vozidla na jednotlivé díly a suroviny s jejich následnou ekologickou likvidací nebo vhodnou recyklací. Naši zaměstnanci, za pomocí moderních technologií a nadstandartního vybavení našich pracovišť, odborně vozidlo rozeberou na jednotlivé díly a suroviny.

Přijaté vozidlo je po zaevidování a vstupní kontrole nejprve podrobeno odsání veškerých provozních kapalin na moderním odsávacím zařízení a dále pak vůz postupuje po jednotlivých stanovištích, kde je systémově rozebírán. Celý proces probíhá dle přísných norem ministerstva životního prostředí. Demontované díly a suroviny jsou tříděny a nakládány do jednotlivých kontejnerů nebo do úložných míst. Suroviny jsou odváženy pro další využití, odpad je předán k likvidaci. Vybrané použitelné autodíly jsou pak nabízeny k prodeji.

Firma MILATA nabízí prodej použitých náhradních dílů z vozidel všech značek a modelů. Dochází tak k požadované recyklaci s efektivním znovu využitím vybraných částí likvidovaných vozidel.   

 

Výhodná likvidace vozidel Třinec

Pokud využijete služeb EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL TŘINEC od naší společnosti, nemusíte řešit náklady s vyřízením, odvozem a s konečnou likvidací spojené. Navíc získáváte garanci, že Vaše auto bude skutečně ekologicky zlikvidováno dle státem stanovených přísných pravidel ekologické likvidace v zařízení k tomuto účelu zřízeném a Krajským úřadem schváleném.

Firma MILATA se specializuje na třinecké zákazníky již řadu let a má veškerá oprávnění k této činnosti. Ekologickou likvidaci provozujeme odborně a zodpovědně. Pro vozidlo přijedeme k Vám do Třince zdarma kamkoliv. Jako doklad o zániku Vašeho automobilu získáváte od nás, ihned ve chvíli předání vozidla v Třinci našemu pracovníkovi, příslušné potvrzení pro úřad - protokol o likvidaci, který je nezbytným podkladem pro další Váš postup při vyřízování zániku vozidla na dopravním úřadě v Třinci nebo na jiném dopravním inspektorátě v ČR.  

 

Využijte služby známých profesionálů v oboru, bez komplikací a bez rizika! 

Jednáme rychle a spolehlivě. Zákazníci se nás nebojí doporučit pro naši odbornost a profesionalitu. 

 

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Třinec a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám