Ekologická likvidace vozidel Třinec
 

Aktuality & Akce

Likvidace vozu Dobrá

Likvidace vozu Dobrá

7. října 2022

Dnes začínáme v Dobré. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby: LIKVIDACE VOZIDEL TŘINEC a má tak odtah a ekologickou likvidaci kompletního vozu zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozu v Dobré likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace auta Hutinsko-Solanec

Likvidace auta Hutinsko-Solanec

5. října 2022

Dnes začínáme s odtahem v Hutinsku-Solanci. Zdarma odvážíme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci auta zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání auta v Hutinsku-Solanci likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vraku Ostrava - Přívoz

Likvidace vraku Ostrava - Přívoz

3. října 2022

Dnes začínáme s odtahem v Ostravě - Přívozu. Zdarma odvážíme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci vraku zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vraku v Ostravě - Přívozu likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace automobilu Příbor

Likvidace automobilu Příbor

30. září 2022

Dnes začínáme s odtahem v Příboru. Zdarma odvážíme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci automobilu zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání automobilu v Příboru likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vozu Dolní Lutyně

Likvidace vozu Dolní Lutyně

28. září 2022

Dnes začínáme s odtahem v Dolní Lutyni. Zdarma odvážíme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby pobočky Třinec a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozu zcela zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozu v Dolní Lutyni likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

Likvidace vozu Fryčovice

Likvidace vozu Fryčovice

26. září 2022

Dnes začínáme ve Fryčovicíh. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby: LIKVIDACE VOZIDEL TŘINEC a má tak odtah a ekologickou likvidaci kompletního vozu zdarma. Navíc od nás získává ihned při předání vozu ve Fryčovicích likvidační protokol - potvrzení o likvidaci a zajímavou výkupní cenu.

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Třinec a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám